O nas

Zakład Obwodów Drukowanych KONO s.j. został założony w 1988 roku. Od początku swojej działalności był nastawiony wyłącznie na produkcję wysokiej jakości obwodów drukowanych, dzięki czemu stał się znanym i cenionym  partnerem wielu renomowanych firm polskich i zagranicznych. Obecnie firma zajmuje się pośrednictwem i handlem PCB.

W asortymencie oferowanych płytek PCB znajdziecie Państwo zarówno nieskomplikowane płytki jednostronne, jak też obwody dwu i wielowarstwowe.

Dobro naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dobrze wyszkolona kadra z dbałością podchodzi do każdego klienta, gwarantując pełne wsparcie techniczne. Wysokiej jakości obsługę zapewniamy bez względu na to, czy nasza współpraca jest wieloletnia czy dopiero się rozpoczyna. Ofertę kierujemy zarówno do dużych firm, jak też małych podmiotów, które dopiero rozpoczynają swoją działalność na rynku elektronicznym.

Firma specjalizuje się w dostawach wysokiej jakości obwodów drukowanych. W asortymencie naszych wyrobów znajdziecie Państwo zarówno nieskomplikowane płytki jednostronne jak i bardzo skomplikowane obwody sześciowarstwowe wykonane zgodne z RoHS i standardem UL. W kooperacji z partnerem zewnętrznym oferujemy Państwu obwody do 32 warstw.

Nasz zespół