Współpracują Państwo z pośrednikiem w zakresie produkcji obwodów drukowanych?

Oto powody dla których zamawianie przez polską firmę produkcyjną będzie dla Państwa korzystniejsze.

 • Znamy się nie tylko na handlu, ale przede wszystkim na produkcji obwodów drukowanych
  Nasz zakład jako producent obwodów drukowanych istnieje na rynku od 1988 roku, ogromne doświadczenie oraz kadra inżynierska będą Państwa wspierać na każdym etapie zamówienia. Wiemy co i jak zamówić w Państwa imieniu.

 • Asekurujemy terminowość dostaw z rynków azjatyckich
  Nasza firma jako producent wielokrotnie asekurowała naszych klientów w przypadku opóźnienia dostaw. Potrafimy wyprodukować obwody w 24 godziny a to zabezpieczy Państwa kontrakt i da poczucie bezpieczeństwa. Tej ochrony nie da Państwu żaden z pośredników handlowych.

 • Kontrolujemy jakość produktów.
  Certyfikacja produktów chińskich niejednokrotnie budzi Państwa wątpliwości, nasz park maszynowydysponuje możliwościami aby dokonać większości testów sprawdzających.

 • Dokonujemy poprawek i napraw
  Presja czasu niejednokrotnie jest przyczynabłędów konstrukcyjnych, pomyłek w sposobie wykonania itp. Nasz zakład pomagał niejednokrotnie w„ratowaniu” takiej płytki. Doświadczenie i technologie wykorzystywane przy produkcji w 90% pozwoląwprowadzić poprawki co uchroni Państwa przed kosztami.

 • Zachęcamy Państwa do zamówień w naszym zakładzie produkcyjnym. Na rynku Azjatyckimwspółpracujemy tylko z sprawdzonymi firmami. Kontrolujemy jakość, asekurujemy terminowość imamy możliwości technologiczne, aby naprawić pomyłki konstruktorskie... A wszystko to w tej samej cenie którą zaoferuje Państwu pośrednik handlowy...