O nas

Zakład Obwodów Drukowanych KONO s.j. został założony w 1988 roku. Od początku swojej działalności był nastawiony wyłącznie na produkcję wysokiej jakości obwodów drukowanych, dzięki czemu stał się znanym i cenionym  partnerem wielu renomowanych firm polskich i zagranicznych. Obecnie zajmuje jedną z czołowych pozycji wśród polskich producentów PCB, mając duży udział w zaopatrzeniu rynku krajowego.

W asortymencie produkowanych płytek PCB znajdziecie Państwo zarówno nieskomplikowane płytki jednostronne, jak też obwody sześciowarstwowe o 4-milsowych ścieżkach. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, stale inwestując w najlepsze oraz sprawdzone urządzenia, sprzęt i maszyny.

Dobro naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dobrze wyszkolona kadra z dbałością podchodzi do każdego klienta, gwarantując pełne wsparcie techniczne. Wysokiej jakości obsługę zapewniamy bez względu na to, czy nasza współpraca jest wieloletnia czy dopiero się rozpoczyna. Ofertę kierujemy zarówno do dużych firm, jak też małych podmiotów, które dopiero rozpoczynają swoją działalność na rynku elektronicznym.

Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości obwodów drukowanych. W asortymencie naszych wyrobów znajdziecie Państwo zarówno nieskomplikowane płytki jednostronne jak i bardzo skomplikowane obwody sześciowarstwowe wykonane zgodne z RoHS i standardem UL. W kooperacji z partnerem zewnętrznym oferujemy Państwu obwody do 32 warstw.

Zakład stale poszerza swoje możliwości produkcyjne poprzez inwestowanie w nowe maszyny i technologie. Procesy te oprócz oczywistych korzyści jakościowych poprawiają komfort pracy eliminując uciążliwe substancje wykorzystywane w starych metodach jak i ograniczają emisję substancji odpadowych do środowiska.

Nasz zespół